Homepage

Vchodové dveře

Vlastní výroba certifikovaných vchodových dveří bytových domů

Zajišťujeme výrobu, dodávku a montáž vchodových ocelových dveří pro bytové domy. Ocelová pevná konstrukce, zámky, kování a příslušné komponenty nám zajistí vysokou odolnost proti pokusům o násilné vniknutí. Z hlediska požadovaných rozměrů a provedení je výrobně zcela flexibilní a naprosto bezkonkurenční.

Připojení vchodových dveří na standardní systémy:

  • Původní systémy zvonků a domácích telefonů
  • Původní systémy čipů

Na přání klienta připojíme nové zámky na standardně dodávané systémy.

certifikace ocelové konstrukce vchodových dveří

Naše společnost vyprojektovala a vyrobila vlastní ocelovou konstrukci vchodových dveří, na kterou jsme roku 2012 získali certifikaci ve státní zkušební laboratoři. Můžeme tak nabídnout ocelové vchodové dveře s použitím konstrukčních profilů a výplní v mnoha různých modifikacích, přesně podle klientových požadavků. Přinesli jsme do této problematiky řešení, které sklízí u našich spokojených zákazníků velký úspěch.

Do konstrukce původních hliníkových nebo plastových dveří nabízíme dle možností prověřené elektromotorické, elektromechanické či mechanické samozamykací panikové zámky, a zajišťujeme pravidelnou údržbu těchto systémů. Dlouhodobě se staráme o vaše dveře a zámky!

Vaše bezpečí je pro nás prvořadé, také proto nabízíme do vchodových dveří bytových domů instalaci systémů generálního klíče a čipové systémy, rekonstrukce systémů zvonků a pro zabezpečení společných prostor domu i montáže mechanických zábran a mříží.

Homepage

Reference

Námi vyrobené a namontované ocelové vchodové dveře se setkávají s úspěchem. Podívejte se na fotogalerii realizovaných zakázek.

Vchodové dveře Vchodové dveře
Vchodové dveře Vchodové dveře
Vchodové dveře Vchodové dveře
Vchodové dveře Vchodové dveře