Homepage

Certifikované bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře pomohou chránit vaše bezpečí

Realizujememe dodávku a montáž certifikovaných bezpečnostních dveří a zárubní do bytů či komerčních prostorů po celé Praze. Na základě nezávazné konzultace a zaměření vám vytvoříme návrh řešení zabezpečení vašich dveří. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme a pomůžeme s výběrem vhodného řešení a modelu.

Kam montujeme certifikované bezpečnostní dveře:

  • Bezpečnostní dveře a zárubně do bytů
  • Bezpečnostní dveře do komerčních prostor
  • Bezpečnostní dveře do zázemí bytových domů

Navrhneme vám řešení na míru vašim požadavkům

sherlock_logo-2

Spolupracujeme s firmou ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s.

Naše společnost velmi úzce spolupracuje s firmou ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s., výrobcem certifikovaných bezpečnostních dveří a zárubní původní značky SHERLOCK, splňujících všechny požadavky bezpečnosti a protipožární ochrany. Tyto bezpečnostní protipožární a protihlukové dveře můžeme montovat i do vyhovujících původních standardních ocelových zárubní, a pro zloděje představují těžce zdolatelnou překážku.

Společnost ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s. je předním evropským výrobcem protipožárních bezpečnostních dveří, který dbá na trvalou kvalitu svých výrobků. Všechny produkty jsou plně certifikovány. Tato spolupráce dlouhodobě vykazuje spokojené ohlasy našich zákazníků.